DAVINES

vzhledem ke špatné komunikaci s dodavatelskou společností jsme nuceni vyřadit produkty značky Davines po doprodání zásob z naší nabídky. Společnost nekomunikuje a navíc nedodržuje doporučené ceny.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení

“Vytvořením udržitelné krásy nabádáme lidi, aby pečovali sami o sebe, prostředí, ve kterém žijí a pracují, tak i o věci, které milují.”

Od počátku jsme se zaměřili na tvorbu kvalitních produktů, které jsou vědecky navrženy pro práci, kde vyjadřují osobitý styl a ducha.

Náš styl je odrazem naší zvídavosti a otevřenosti vůči světu (rozdílné kultury, zvyky a lidé, kteří nás opravdu inspirují). Náš italský pohled na historii a umění, design a módu, kulturu a životní styl - to je naše dědictví a to, kdo jsme. Milujeme věci, které odrážejí jednoduchost a harmonii, protože jejich krása je vždy moderní. A i když jsme v symbióze s dnešní dobou, vytváříme koncepty a výrobky, které jsou určené proto, aby se staly klasickými i nadčasovými.

Kvalita pro nás znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita je nejen důležitá pro nás, ale i naše partnery a zákazníky.

V Davinesu si troufáme dělat to, v co věříme, a nikoli v souladu s hlavním proudem. Následujeme intuici, která vede naše kroky. To nám dává svobodu rozvíjet koncepty a produkty, které jsou originální, autentické a emočně spojené s lidmi. Naše práce je promyšlená – v rovnováze jsou látky a styl, věda a příroda, lidé a duch. Právě tohle nám umožňuje vytvořit to, čemu říkáme „Život naplňující projekty“.

O více než dvě desetiletí později je Davines ve více než 75 zemích, tisících salonech se stovkami a stovkami nadšených kadeřníků. Ačkoli stále rosteme, máme sídla v Parmě, New York City, Paříži, Londýně, Mexiko City, naše kořeny jsou pevně zasazeny v našich začátcích jako rodinné výzkumné laboratoři vedené stejnou touhou po kvalitních produktech s autentickým přístupem a nadčasovým odvoláním.

NAŠE MISE

Naším cílem je inspirovat a zlepšovat kvalitu pracovního života kosmetických odborníků po celém světě prostřednictvím koncepcí, produktů a služeb, které jim umožní nabídnout klientům jedinečné zážitky.

Davines - skvělé místo pro práci

Italský Institut vyhlásil v roce 2008 Davines jako jednu z nejlepších 100 společností v Itálii.

BEAUTY

Naším ideálem krásy je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Náš styl je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou věříme, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Slavíme a vyjadřujeme grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se považujeme za nástroj pro naše zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením „krásy“ chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí, ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují.

Naše multikulturní zvědavost nás motivuje prozkoumat mnoho pravd světa. Chceme být sladění s přítomností zatímco stále zůstáváme spjati s minulostí.

Udržitelnost

Naše značka krásy nemůže fungovat bez praktického a „udržitelného“ úsilí. Pro nás je udržitelnost to, čím jsme odpovědní sami sobě a lidem, se kterými pracujeme, našim zákazníkům, a světu, ve kterém žijeme a pracujeme každý den. To znamená, že naše vize „udržitelnosti“ má řadu významů:

- „udržitelnost“ v souvislosti s naším závazkem minimalizovat škodlivé dopady na životní prostředí tak, aby nebyla ohrožena kvalita nebo množství přírodních zdrojů dnes i v budoucnu.

- „udržitelnost“ ve vztahu k našemu privilegiu využívat přírodních surovin obohacených o špičkové kosmetické technologie a řemeslného ducha.

- „udržitelnost“ s ohledem na „svobodu tvorby.“ V Davines se každá myšlenka rodí svobodně a je vyvinuta s pravostí, v souladu s našimi hodnotami.

- „udržitelnost“ ve vztahu k etice. Slovo “etika“ v řečtině znamená „dům, přístřeší, doupě“. Inspirace touto definicí vytváří naše pracovní prostředí tak, abychom se cítili jako doma, aby se stalo místem k rozvoji sebe sama a vytvoření upřímných vztahů s ostatními na základě transparentnosti a spolupráce .

“Krásné a dobré”, jako ve starověku podle neoddělitelné jednoty mezi vnější a vnitřní krásou, je další způsob, jak říct “udržitelná krása ”. A “udržitelná krása” je další způsob, jak říct “Davines”.

Etický kodex

“Davines nemíří k tomu být největší firmou na světe, ale chce být nejkrásnější a etickou společností, díky odhodlání všech.”

Davide Bollati - předseda Davines - 2006.

Carta Etica - volně přeložena jako Kodex chování či Etický kodex - byla inspirována konceptem krásy, který vychází se starověké filosofie, která pevně spojuje výrazy "krása” a “dobro”. Při několikaměsíční spolupráci s filosofickým poradcem sestavili zaměstnanci Davines seznam hodnot, které se týkají chování a etiky v práci a také toho, jak mohou malá gesta v každodenním životě zlepšit pracovní prostředí. Způsob, jakým je v Davines vnímána a prováděna práce, je vyjádřen v omto kodexu.

Etický kodex Davines neobsahuje zákazy či nařízení. Každý den pracujeme abychom se ujistili, že tento soubor společných hodnot se odráží v kvalitě produktů a služeb Davines, a doufáme také, že tento odraz prostupuje ještě dál, do životů našich partnerů a zákazníků, tak, že kdekoliv ve světe mohou prožívat Davines.

Etický kodex se stal základním kamenem naší vize krásy.

100% čistá energie

Všechna lidská činnost produkuje emise oxidu uhličitého. Podle nedávného zjištění spotřeba energie poroste o 40% v průběhu příštích dvaceti let. Spotřeba přírodních zdrojů lidmi přesahuje kapacitu, kterou je planeta schopna sama obnovit. Je důležité, aby člověk začal hledat obnovitelné zdroje energie.

Pro kompenzaci dopadu na životní prostředí Davines pomocí obnovitelných zdrojů energie slunce, větru, vody a půdy zásobí svou výrobu a kanceláře od roku 2006.

Tyto nevyčerpatelné zdroje energie neuvolňují CO2, neznečišťují a neustále se obnovují. Každý hotový výrobek navržen a vyroben v Davines, je získán ze 100% čisté energie.