Objednávky nad 1000 Kč doprava ZDARMA - Ke všem objednávkám nad 300 Kč dárek ZDARMA

Seznam produktů výrobce Insight

INSIGHT PROFESSIONAL IT

PÉČE PRO CELOU RODINU

INSIGHT je nová řada vlasové kosmetiky, která je inspirovaná přírodou. Produkty jsou bohaté na aktivní a ochranné složky, které jsou nezbytné pro zdraví a čistotu vašich vlasů. Hlavní účinné složky ve všech přípravcích pocházejí z ekologického zemědělství a z certifikovaných plodin. Směs olejů a másla přírodně působí v synergii s těmito extrakty a zvyšuje působení výživy vlasů.

 

 

NEOBSAHUJE SLS a SLES / FREE

(Sodium Lauryl Sulfate a Sodium Laureth Sulfate patří do skupiny dráždivých látek pokožky)

 

SLS/SLES jsou skupinou látek, zjednodušeně řečeno "čistidla" (detergenty) a "pěnidla", která lidem s citlivou pokožkou mohou vyvolat různá svědění, zarudnutí, vysoušení, záněty v ústních dutinách a podržádění pokožky u dětí.

 

Používají se především kvůli cenové výhodnosti a dostupnosti

 

INSIGHT RADĚJI POUŽÍVÁ V NĚKTERÝCH ŠAMPONECH:

(Sodium Coceth Sulfate - což je jemnější nedráždivá varianta dvou výše zmíněných složek, jedná se o sodnou sůl sulfátového esteru polyethylenglykolu a kokosového alkoholu.)

----

NEOBSAHUJE PETROLATUM (MINERÁLNÍ OLEJE, VAZELÍNA, PARAFÍN, APOD. NÁZVY) / FREE

(Je to čištěná směs tekutých nasycených uhlovodíků získaných z ropy - Je prakticky nerozpustný ve vodě, těžce rozpustný v lihu 96%)

 

Může se hromadit v ledvinách, játrech a lymfatických uzlinách

Vytváří vodotěsnou vrstvu

Podporuje ucpávání pórů

Podporuje tvorbu vrásek

Může dráždit pokožku (podle čistoty parafínu)

Zabraňuje dýchání pokožky

Zabraňuje přirozeným funkcím pokožky

----

NEOBSAHUJE SILICON / FREE

(Silikony jsou anorganicko-organické polymery s obecným vzorcem, nerozpustné a částečně rozpustné silikony mohou při dlouhodobém používání poškodit strukturu vlasu tím, že je postupně obalují a tak vlas uzavírají. Vlas poté vysychá a ztrácí se jeho vlastnosti, vlas odumírá.. Silikony dělíme na:

 

 

NEROZPUSTNÉ VE VODĚ:

Cetearyl methicone,Cetyl dimethicone,Cyclopentasiloxane,Dimethicone,Dimethiconol,Stearyl dimethicone a Trimethylsilylamodimethicone

 

 

ČÁSTEČNĚ ROZPUSTNÉ VE VODĚ:

Amodimethicone, Cyclomethicone, Behenoxy dimethicone, Stearoxy dimethicone

 

ROZPUSTNÉ VE VODĚ:

Dimethicone copolyol, Hydroxypropyl polysiloxane (hydrolyzovaný pšeničný protein), Lauryl methicone copolyol, Silikony s předponou PEG

----

NEOBSAHUJE PARABEN / FREE

(Parabeny jsou zjednodušeně konzervanty, jedná se o skupinu látek, které mohou způsobit alergie nebo dermatitidy - nemoci kůže, dále se hovoří o vlivu na hormony - Paraben napodobuje Estrogen, spekuluje se i s karcinogenními účinky, které se stále testují a některé laboratorní výsledky ukazují i na negativní vliv parabenu ve vyšších dávkách u mužských spermií)

----

NEOBSAHUJE BARVIVA A ALERGENY /FREE

(Veškeré produkty INSIGHT neobsahují barviva ani alergeny pro pohodlí vaše a vaší pokožky)

----

PHYTO & ORGANIC EXTRACTS

Hlavní aktivní přísady pro INSIGHT pochází z certifikovaných plodin ekologického zemědělství. Směsi olejů a másel přírodního organického původu. Proto je volba značky INSIGHT opravdovou volbou pro zdravou péči o vlasy a tělo v dnešní "umělé" době.

----

100% Vyrobeno v Itálii

Veškeré produkty Insight se vyrábějí v Itálii a jsou dodávány do více než 20 zemí celosvětově.

----

O3 - IONIZOVANÁ VODA

Voda je klíčovou složkou pro naši výrobu, stejně tak jako prostředky účinných látek a extraktů v přípravku: PROČ JSME PRO VYUŽITÍ IONIZOVANÉ VODY. Ozon je molekula složená ze tří atomů kyslíku. Díky své oxidační síle je účinným dezinfekčním prostředkem, vyznačujícím se velkou rychlostí působení proti viru, spórům, houbám a mnoha dalším kontaminujícím látkám.

  

 

INSIGHT CERTIFIKÁTY

 

Zobrazit
na stránku
Zobrazují se 1 – 18 z 45 položek
Zobrazují se 1 – 18 z 45 položek