Objednávky nad 1000 Kč doprava ZDARMA - Ke všem objednávkám nad 300 Kč dárek ZDARMA

Seznam produktů výrobce Gerard Cosmetics


Gerard Cosmetics je americká značka se sídlem v Kalifornii. Kosmetické výrobky jsou tvořeny se skutečnou vášní a jasnou vizí nabídnout ženám řešení pro jejich každodenní líčení a zjednodušit jim život. Produkty jsou vytvářeny s láskou a pozorností pro detail. Nejen, že působí kouzelně, ale jsou zároveň vysoce kvalitní. Jednoduše udělají váš život jednodušším a krásnějším.

Majitelku Gerard Cosmetics Jennifer Gerard již unavovalo neustálé hledání a míchání různých produktů a jako první produkt vytvořila vlastní recepturu BB + Illumination krému čímž se zrodila nová kosmetická hvězda. Namísto spuštění prodeje kompletní řady udělala vědomou volbu vytvářet KVALITU místo KVANTITY.

Gerard Cosmetics si hrdě stojí za každým svým výrobkem. V moři nekonečné palety barev usiluje o to, aby do produktů "nalili glam" a originalitu, která nebude v kosmetickém průmyslu srovnatelná. Jennifer Gerard neustále poslouchá zpětnou vazbu na sociálních sítích, komunikuje s fanoušky na charitativních akcích. Právě fanoušci jsou více než cokoli její inspirací a múzou.

GERARD COSMETICS je sympatická společnost se srdcem, příběhem a jasnou vizí a netestuje na zvířatech.


 


CRUELTY FREE


Zobrazují se 1 – 15 z 15 položek
Zobrazují se 1 – 15 z 15 položek